Rude welurowe botki na niskim obcasie

Wysyłka w: 1-3 dni roboczych
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 419,00 zł 419.00
ilość para

towar niedostępny

* - Pole wymagane

Opis

Symbol: 5433w01 

Kolor: brązowy

Eleganckie, niskie botki zostały ręcznie wykonane w modnym koniakowym kolorze. Niklowane okucia przyciągają wzrok i pasują do wielu stylizacji. Od wewnętrznej strony został wszyty zamek. Botki zasłaniają kostki, są idealne na zimniejsze dni. Fason skórzanego botka jest ponadczasowy i pasuje na wiele okazji. Koniakowy botek nadaję się zarówno do biura jak i na wyjście ze znajomymi. Świetnie wygląda do jeansów oraz do spódnicy maxi. 

Botek na obcasie 2,5 centymetrowym monoblokowym

Cholewka wykonana ze skóry naturalnej

Wnętrze buta wypełnia koc obuwniczy, który doskonale izoluje stopę przed zimnem

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

 

Obuwie damskie polskiego producenta - tworzone z pasją 

Wszystkie modele są ręcznie wykonane z wysokiej jakości skóry naturalnej, z dbałością o każdy szczegół

 

 

Buty na zamówienie

Większość naszych modeli, możemy wykonać w niestandardowych rozmiarach 35 oraz od 42 do 44. Jeśli, któryś z modeli Ci się podoba, ale chciała byś zmienić kolor, to dla nas żaden problem. Stwórz dowolny model w kolorach dostępnych na naszej stronie. Jeśli potrzebujesz dodatkowej personalizacji, możemy na spodzie wykonać grawer, według Twojego projektu. 

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i powiedz, czego potrzebujesz. Buty są robione ręcznie, więc mamy możliwość dopasować je do Ciebie idealnie. Postaramy się spełnić wszelkie potrzeby z największą starannością.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl